Geoblog.pl    gosiazlublina    Podróże    Gruzja    W droge

W droge

Polska, Warszawa

Dojezdzamy do Warszawy i idziemy do wegetarianskiej knajpki gdzie spotykamy sie z Basia. Jedzonko, pogaduchy i kochana Basia odwozi nas na lotnisko. Na lotnisku spotykamy Nelie. To Ukrainka mieszkajaca w Polsce ktora leci tym samym samolotem i do tej samej osoby co my. Odprawy, male zakupy i opozniony o 15 minut luksusowy samolot lotu wita na pokladzie. Poza malym opoznieniem wszystko super komfortowo. Jedzonko wypas, fotele super wygodne :) Tak mozna latac - i tym razem udalo sie w cenie Ryanaira :D

chevczuki
chevczuki - 2011-10-28 14:17
ee 150zl z abilet to nie cena ryanaira przeciez:) z ryanirem sie lata za 12zl zlbo za 30:)

gosiazlublina
gosiazlublina - 2011-11-11 21:30
Prawda jest taka ze Ryanairem rzadko sie naprawde lata za tak male pieniadze. Zwykle bilet po 25zl to w praktyce 55zl bo 30zl za platnosc karta (chyba ze ktos ma ta super karte). I to jest tylko z bagazem podrecznym (czyli bez namiotu). A jak dodaje sie bagaz zwykly to 100zl dodatkowo i mamy juz 155zl. No i w R. jest 15kg bagazu a w L. mamy 20kg w cenie. No i w Locie w cenie jest jeszcze jedzonko w czasie lotu i dobre napoje do woli :) I kocyk do spania i poduszka :) I miejsce jest na nogi co przy prawie czterogodzinnym nocnym przelocie jest miłe :) I apropo cen - jest tylko kilka lotnisk gdzie lata sie z cena poczatkowa ok 25zl. Jak obserwowalam przez dluzszy czas np Londyn to ponizej 100zl sie nie poleci.

chevczuki
chevczuki - 2011-11-14 20:42
nawet jak sie nie ma superkarty to sie lata tanio. wyskarczy skorzystac z cyzjejs karty, ja np. korzystalam z karty kolegi ktory ma konto w WBK, ot zwykla karta:) no albo na stronce fly4free ludzie sie oferuja urzyczyc swoich wszelkiej masci kart do wizz i do ryanaira. Ja z reguly latam wizzairem bo on z Wawy lata a ryanairem lecialm tylko raz i wlasnie za 12zl lot Wrocław-Bolonia:) Co do namiotu to racja, ale to tylko latem ma znaczenie bo teraz to w namioci by spac to trzeba albo byc morsem albo miec super cieply spiworek:) ja mrozodporna nie jestem a spiworek mam taki sredniawy, tzn. pewnie Ty bys sie gotowala w nim ale mi jest ok np. pryz 15C:) poki co jeszcze nie sprawdzalam go w nizszej temp. bokupiony dopiero latem ale sam ma wymairy wieksze od podrecznego mozliwego do przewozenia w jakiekolwiek linij. do gruzji to z Lotem sie oplaca bo nei ma zbytnio alternatywy w te rejony niestety, ale juz np. do Włochy to absoulutnie nie. a lot wawa-wlochy to np. 50zl wiec jak sie 2 w osobki leci i che sie wzias namiot to mozna wziasc 1 bagarz rejestrowany i 2 podreczne i spoko:) nasze bagzarze alcznie to wazna najwiecej niecale 30kg z namiotem, spiorkami itd.

Zasoby: 295 wpisów295 79 komentarzy79 4489 zdjęć4489 0 plików multimedialnych0

10.01.2013 - 10.01.2013